Bekerfinale Trofee Walraeve

Op Paasmaandag speelden onze Heren 1 voor het eerst in de geschiedenis van de club de bekerfinale. Massaal trokken we met zijn allen naar Aalter om met ons rood legioen ons team naar de overwinning te juichen.

Jammer genoeg was Berlare-Zele een maatje te groot en verloren onze mannen met 3-0..

Echter is dit wel een dag dat we nooit zullen vergeten..! Zelden zullen er zoveel supporters aanwezig geweest zijn op de finale van een bekermatch.. Met meer dan 120 supporters waren we aanwezig om ons team een hart onder de riem te steken en om massa’s veel kabaal te maken. Een fantastisch maar ook ontroerend beeld om zoveel mensen samen voor hetzelfde doel te zien gaan..

Daarom: MERCI! Merci aan onze Heren 1, aan Joost en aan iedereen die meegewerkt heeft en aanwezig was om er ondanks het verlies toch een onvergetelijke dag voor de club van te maken!